Перейти к содержанию
Форум микрорайона «Зеленый Мыс» Одесса

Препарати для очищення судин як приймати?

Рекомендуемые сообщения

Щось мене останнім часом тиск став хвилювати. Раніше я взагалі не знав, що це таке, а зараз, перед тим, як каву на роботі випити, не повірете, тиск міряю.

Говорять, що, щоб такого не було, треба препарати для очищення судин приймати. Ось і хочу спитати, як їх приймати - постійно чи якимось курсами?

Такі питання треба не на форумі задавати, а йти до невропатолога та з ним консультуватися. І з тиском взагалі не жартують. Самолікування - це не найкраща ідея у цьому випадку. 

Логіка, до речі, у такому лікування є. Згадайте курс физики у школі. Чим більше діаметр труби, а у нашому випадку це судина, - тим менше тиск води, у нашому випадку крові. Так що все закономірно.

Препарати для очищення судин https://apteka-ds.com.ua/catalog/sertsevo-sudynna-systema/preparaty-dlya-ochyshchennya-sudyn   не треба приймати постійно. А хоча б раз на рік. В ідеалі, звісно, треба піти до лікаря, але можно й самому периодично пропивати ці препарати.

Можете спробувати, наприклад, таблетки Розувастатин. Вони й не дуже дорого коштують. Хочете - можете зайти на сайт та там прочитати анотацію. Там все написано, як та коли їх приймати. 

До речи, можна на сайті замовити доставку, або зарезервувати,  а забрати у аптеці.

7290106064737.jpg

• 4 недели спустя...

Люди, как вы не боитесь сами себе назначать лекарства? Не понимаю, честно. И денег не жалко. Я понимаю, если врач назначил, обосновал, почему стоит взять это лекарство, расписал дозировку - но самим себя лечить.... Одно вылечите, другое покалечите. 

Самому назначать наверное не стоит, а вот среди аналогов(если уже врач назначал) можно искать среди разных брендов производителей

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

• Создать...