Перейти к содержанию
Форум микрорайона «Зеленый Мыс» Одесса

Vsemogushii

Проверенные
 • Публикаций

  6
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. Я завжди звертаю увагу при покупці туристичної страховки на франшизу, суму покриття та країни, що мені потрібні. Ви можете купити туристичну страховку на сайті https://kirins.com.ua/tour-insurance швидко та за приємною ціною. акож звертіть увагу на рейтинг компаній та відгуки про нас. KIRINS в цьому плані дуже зручний сервіс. Рекомендую
 2. Зараз дуже крутий фільм - Опенгеймер. Неймовірна історія людини. Але все ж бісить, що також зустрічається росія в цьому фільмі. Але добре, що в якості відсталих людей)
 3. Цікава пропозиція. Цей ЖК вже побудований чи потрібно сплачувати на етапі будівництва? І також цікавить де саме знаходиться Ваш ЖК, бо в інтернеті мало інформації. Дякую!
 4. Те що відбувається - знищення України, історичних памʼяток, та неймовірних людей дійсно вважається війсковим тероризмом. Ми всі чекаємо скоріший розвал російскої імперії і бажаємо нашим хлопцям та дівчатам живими повернутись додому
 5. Интересно что тема находится в разделе юмора)) Но все же, действительно хороший вариант - купить авто из Америки. Это и выгодно и интересно, так как нужно иметь много везения, чтобы получить хороший вариант)
 6. В одессе сейчас много разных новостроев. Можно найти на любой бюджет) Тут главное понимать, где хочется, ближе к пляжу или ближе к центру)
×
×
 • Создать...