Перейти к содержанию
Форум микрорайона «Зеленый Мыс» Одесса

Nestor

Проверенные
 • Публикаций

  6
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. Протезування зубів - це стоматологічна послуга, яка дозволяє відновити втрачені зуби та покращити якість усмішки та жування. Наша команда досвідчених стоматологів пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використовуючи сучасні технології та матеріали. Ви отримаєте натуральний вигляд та комфорт, щоб повернутися до повноцінного життя з посмішкою. Запишіться на консультацію вже сьогодні та забезпечте собі здоровий та привабливий усмішку знову!
 2. Шампанське - це надзвичайно популярний і споживаний напій, який часто відзначається при особливих подіях і святкових випадках. Воно має свіжий, бадьорий смак з легкими фруктовими нотками і приємною газацією. Смак та аромат шампанського може значно варіюватись в залежності від його типу і марки. Вибір шампанського може бути настільки ж індивідуальним, як смаки і переваги людей. Популярні типи шампанського включають: Брют (Brut): Сухе шампанське з низьким вмістом цукру. Це найбільш поширений тип шампанського. Сек (Sec): Півсолодке шампанське з вищим вмістом цукру, ніж у Брют.
 3. Пошкодження об'єктів культурної спадщини призводить до втрати неповторних історичних, культурних та художніх цінностей, які визначають ідентичність нашої нації. Пошкодження такої великої кількості об'єктів культурної спадщини є дуже засуджуваною та обурливою ситуацією. Збереження культурної спадщини є спільною відповідальністю всього світу, і міжнародна спільнота має докласти всіх зусиль для збереження та відновлення пошкоджених об'єктів.
 4. Поп музика: Тейлор Свіфт, Ед Ширан, Біллі Айліш, Аріана Гранде. Рок: Квін, AC/DC, Грін Дей, Coldplay. Хіп-хоп/реп: Емінем, Дрейк, Кендрік Ламар, Карді Бі. Електронна музика: Девід Гетта, The Chainsmokers, Маршмеллоу, Авічі. R&B та соул: Бейонсе, Франк Оушен, Аліша Кіз, Джон Ледженд.
 5. Nestor

  Анекдоты

  Звучить чудово! Ось один анекдот: Викладач на першому уроці математики запитує студентів: Скільки буде два плюс два? Чотири! - відповідає студент. Вірно! Яким же тоді буде результат, якщо врахувати, що сьогодні понеділок? Гм... п'ять? Ага! І як ви до цього додумались? Ну, я ще ніколи не чув, щоб понеділок додавав би щось позитивне до життя!
 6. Це чудовий час для абітурієнтів Одеси, оскільки починається прийом документів в престижні виші міста. Для тих, хто бажає продовжити своє навчання і отримати вищу освіту, можливості багатогранні. Ось перелік вишів, які приймають документи: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова - старий та престижний університет, який пропонує широкий спектр факультетів і спеціальностей. Державний університет «Одеська політехніка» - спрямований на науково-технічні галузі та технічні інновації. Одеська національна академія харчових технологій - спеціалізується на галузі харчо
×
×
 • Создать...